1Set Automobilių TPMS Padangų Slėgio Stebėjimo Sistema Saulės Su Išorės Ir Vidaus Jutikliai tikruoju laiku Ekranas 6 Signalo Režimai

1Set Automobilių TPMS Padangų Slėgio Stebėjimo Sistema Saulės Su Išorės Ir Vidaus Jutikliai tikruoju laiku Ekranas 6 Signalo Režimai

SKU: a155

Nauja prekė

€15.75 €14.17
Žymos: tpms padangų jutiklis, automobilio saulės tpms padangų jutiklis, testeris psss nissan, 70mai xiaomi, padangų kalibravimo stebėti, stebėti padangų, signalizacijos sistemos, apsaugos kameros namo, wifi gsm, žirklių, sistema tpms 6 jutiklis, realme6.

Savybės:

1. 6 Aliarmo Režimai: siekiant apsaugoti saugos vairuotojo ir keleivių, TPMS padangų slėgio stebėjimo sistema gali iš karto stebėti padangų nutekėjimo / per didelio oro slėgio / aukštos temperatūros.Su šešių įspėjimų režimai, jūs galite rūpintis savo vairavimo saugumą bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje.Ir tai tinka lengvųjų automobilių, visureigių, komercinių transporto priemonių, MPV, VISUREIGIŲ, mikroautobusų ir sunkvežimių.

2. Saulės arba USB jungtį: padangų slėgio stebėjimo sistema imtuvas pati saulės skydą ir 450mAh didelės talpos ličio baterija.Jutiklio baterija automobilių padangų slėgio stebėjimo sistema gali trukti 2 metus, ir saulės, ir USB galima krauti, todėl nėra būtinybės pakeisti jutiklis, baterijos pirmas.Cigarų dėžutė netrukdo, todėl jis gali būti naudojamas įprastai, saulėtą ar lietingą dieną.

3. Lengva Įdiegti: išorės PSSS sirena skamba, aptikti temperatūros ir slėgio keturios padangos vienu metu.Padangų slėgio monitorius jutiklis turi IP67 reitingų, todėl nėra reikalo nerimauti dėl vairuotojo automobilio esant aukštam slėgiui, ir ji yra apsaugota nuo lietaus ir drėgmės.Žinau, slėgį padangose ir padangų temperatūra be laidų.Jutiklis yra užrakintas su riešutų siekiant išvengti vagysčių, todėl jūs galite naudoti grandinė su pasitikėjimu!

4. Automatinis Vibracijos Nustatymą: Kai variklis užsiveda, padangų slėgio stebėjimo sistema padės nustatyti vibracijos ir pradėti automatiškai.Jeigu padangų slėgio monitorius jutiklis aptinka ne vibracijos, ekranas bus automatiškai pasyvųjį režimą, kad būtų taupoma energija.Po to, kai produktas yra pradėtas, nėra būtinybės uždaryti produktą, kai jis nenaudojamas, jis bus automatiškai įjungti, kai automobilio vibracija.Po rankiniu būdu išjungti gaminį, jums reikia rankiniu būdu pradėti jį naudoti.

5. Mažas Patarimas: 1. Kai padangų slėgio stebėjimo sistema detektorius yra ne darbo ar ekranas išjungtas, patikrinkite, ar prietaise yra pakankamai galios, ir tai gali būti mokama tiesiogiai iš USB. 2. Jei manote, kad skaitymas yra ne tiksli, pirmą patvirtinti, ar išorės jutiklis turi galia,tada pakeisti vidaus mygtuką baterija jutiklis išbandyti.

Funkcijos 1:

Išorės jutiklis

Lengva įdiegti.

Baterijos veikimo laikas yra apie du metus, ir baterija gali būti pakeistos (įrengtas vožtuvas core)

Antikorozinės dangos paviršiaus korpusas.

Patentų šešiakampe anti-theft riešutų.

Integruotas liejimo struktūra išskirtinis patentuotas silikoninis sandarinimo ir išorės padangų slėgio ventiliacija, siekiant išvengti oro nutekėjimo.

Funkcijos 2:

Vidaus jutiklis

Baterijos veikimo laikas yra apie penkerius metus, o baterija gali būti pakeistos (pakeisti pirminį vožtuvas core, balansas po įdiegimo).

Automatikos dujos kelių dujų reaktyvinė tūta.

Baterijų kokybės.

Korpusas yra pagaminti iš cheminio pluošto nailono, siekiant išvengti korozijos.

Ryšys tarp antgalio ir reguliuojamo kampo jutiklis užtikrina, kad kampas yra koreguojami, kad būti viename lygyje su ratlankiu.

Profesionalų montavimą, rekomenduojama.

Pareigos:

Realiuoju laiku stebėti: padangų slėgis ir temperatūra statusas gali būti kontroliuojami nepriklausomai nuo to, ar transporto priemonė yra vykdoma, ar poilsio.Valstybės padangos yra kontroliuojama.

Aukšto slėgio / žemo slėgio signalą: Kai padangų slėgis yra didesnis arba mažesnis už nustatytą vertę, sistema duos signalą.

Oro nuotėkis signalizacijos sistema, duos signalą, jei užsienio objektas patenka į padangų ir sukelia nutekėjimas.

Aukštos temperatūros signalas: padangų temperatūra viršija 80 ° C, sistema duos signalą.

Itin mažos energijos sąnaudos: Labai optimizuotas veikimo režimu, baterija sistemos yra iki 5 metų.

Veikimo būklę padangų slėgio jutiklio modulis:

Todėl, padangų slėgio jutikliai, modulis yra baterija, problema baterija tampa problema, kuri turi būti svarstomos, ypač programinės įrangos projektavimas.Mažos galios įgyvendinimo algoritmas turi būti kruopščiai suprojektuotas ir gali būti suskirstyti į šių narių:

Parduotuvė statusas: sistema yra nepanaudotų valstybės ir turėtų eiti į gilaus miego režimu

Transporto būklė: nustatymo modulis buvo pakrautas ir nėra faktiškai naudojamas transportavimo metu.

Statusas Sustojimo: Aktyvuota anglis ir pradėjo veikti, tačiau sustojo tuo metu, greitis yra 0.

Vairuotojo padėtis: Per pagreičio jutiklis, greičio pokytis aptinkamas, veikia valstybė yra įrašytas ir padangų slėgio, padangų temperatūra, greitis ir pan.aptinkami.

Žemos įtampos valstybėje: Jei baterija įtampa yra per maža, tęsti darbą sukels susijusias funkcijas tinkamai neveikti, ir įspėjimas, bus išduotas.

Deletting būklė: padangų nuotėkis aptinkamas ištisinio tikrinimo ir įspėjimas, yra išduotas.

Specifikacijas(apie):

Jutiklio tipas: vidaus / išorės

Komunikacijos gedimo signalo jutiklis trukmė: ≤10min

Baterijos modelis: CR2450HR (talpa: 550 mAh)

RD Dažnis: 433.92 ±. 1 MHz

Į RF teršalų vidutinė darbinė srovė: ≤1µA

RF teršalų didžiausia darbinė srovė: ≤15mA

Aukšto dažnio elektros perdavimo: 7 ~ 9dBm į 50Ω

Aukšto dažnio moduliacijos režimu: FSK (9.6 Kbps)

Žemo dažnio gavimo dažnis: 125 ± 5 KHz

Žemų dažnių priėmimo režimas: KLAUSTI (3.9 Kb)

Žemo dažnio signalų priėmimo jautrumas: 1 ~ 50mVp-p

Slėgio matavimo diapazonas: 0 ~ 4.5 Bar

Slėgio matavimo raiška: 25 mBar

Temperatūros matavimo skiriamoji geba: 2 ° C

Tikslumo slėgio matavimas: ± 75 mBar esant -20 ° C ~ + 70 ° C, ± 150 mBar esant -40 ° C ~ + 120 ° C

Dėl temperatūros matavimo tikslumas: ± 4 ° C -20 ° C ~ + 70 ° C


  • Tinkamas: off-road transporto priemonėms, komercinių transporto priemonių, MPV, VISUREIGIŲ, mikroautobusų ir sunkvežimių
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Medžiaga: ABS
  • Jutiklio tipas:
  • Modelio Numeris: tpms padangų slėgio stebėjimo sistema

Panašūs produktai

Perkamiausi